Rokycany, Kasárny dr. Miroslava Tyrše

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Rokycany, Kasárny dr. Miroslava Tyrše

Rokycany, Barracks of dr. Miroslav Tyrs

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Rokycany, Kasárny dr. Miroslava Tyrše Rokycany, Barracks of dr. Miroslav Tyrs
    Originální název:
    Original Name:
    Kasárny dr. Miroslava Tyrše Rokycany
    Další názvy:
    Other Names:
    Nové kasárny
    Obec:
    Municipality:
    Rokycany Rokycany
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    0°0'00.00"N 0°0'00.00"E
    Vznik:
    Established:
    DD.MM.1933
    DD.MM.RRRR
    Velitelé:
    Commanders:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country

    Zánik:
    Cancelled:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Vojenský ústřední archiv Praha
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/67199#455305Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Kasárenské objekty byly postaveny v letech 1931 až 1933 podle projektu IV./4. oddělení [stavebního] ministerstva a československá branná moc je převzala v dubnu 1933.
    Název "Kasárny dr. Miroslava Tyrše" byl udělen 30. dubna 1933.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/67199#237598Verze : 0
    MOD
    Avatar
    foto
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/67199#240224Verze : 0