Antic, Velizar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 696 příspěvků vloženo, 2443 editováno a 1278 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Antic, Velizar

    Avatar
    Divizijski General Velizar Antić (11 Jun 1885 - 30 Mar 1938)


    9 Feb 1932 - 8 May 1936: Chief of Staff, 2nd Army District
    28 Jun 1933: Promoted to Brigadni General
    8 May 1936 - 30 Mar 1938: Commander, Bosanska Division District
    28 Jun 1937: Promoted to Divizijski General


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/67947#239134Verze : 0