Aracic, Petar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Aracic, Petar

    Avatar
    Divizijski General Petar Aračić (25 Jul 1885 - 19 Oct 1958)


    23 Oct 1931 - 6 Sep 1936: Chief of Military Intelligence, General Staff
    28 Jun 1933: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1936 - 10 Oct 1938: Commander, Dunavska Division District
    6 Sep 1937: Promoted to Divizijski General
    10 Oct 1938 - 12 Sep 1940: Commandant, Boke Kotorske
    12 Sep 1940: Retired
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Recalled; Deputy Commander, Coastal Army


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/67951#239138Verze : 0