Bozic, Dusan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Bozic, Dusan

    Avatar
    Divizijski General Dušan Božić (25 Feb 1885 - 30 Nov 1962)


    27 Sep 1932 - 21 Jan 1935: Commandant of Pontonirska
    31 Dec 1934: Promoted to Brigadni General
    21 Jan 1935 - 31 Mar 1936: Adjutant to the King
    19 Mar 1935 - 5 Oct 1935: Attached to Engineer Command
    5 Oct 1935 - 1 Jan 1937: Deputy Chief of Engineer Command
    1 Jan 1937 - 10 Oct 1938: Deputy Inspector of Engineers
    10 Oct 1938 - 3 Apr 1941: Chief of Engineer Command
    1 Dec 1939: Promoted to Divizijski General
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander of Army Artillery

    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68011#239323Verze : 0