Cemerikic, Dimitrije

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Cemerikic, Dimitrije

    Avatar
    Brigadni General Dimitrije Čemerikić (6 Nov 1882 - 26 Oct 1960)


    10 Feb 1927 - ?: Acting Commander, 4th Cavalry Brigade
    ? - 16 Mar 1935: Deputy Commander, 2nd Cavalry Brigade
    28 Jun 1933: Promoted to Brigadni General
    16 Mar 1935 - 1937: Commandant, Cavalry Officers School
    1937 - 17 Apr 1940: Deputy Commander of Cavalry
    17 Apr 1940 - 1 May 1940: Deputy Commander, 3rd Cavalry Division
    1 May 1940 - 27 Jul 1940: Attached to the Commandant of Belgrade
    27 Jul 1940 - ?: Judge, Officers’ Tribunal


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68019#239331Verze : 0