Ciric, Dragoljub

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Ciric, Dragoljub

    Avatar
    Brigadni General Dragoljub Ćirić (1 May 1882 - 2 Nov 1953)


    7 Nov 1933 - 6 Sep 1935: Commander of Infantry, Savska Division District
    6 Sep 1934: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1935 - 16 Mar 1936: Commander of Infantry, Dunavska Division District
    16 Mar 1936 - 8 May 1936: Judge, Officers’ Tribunal
    8 May 1936 - 28 Jun 1939: Chief of the Adjutant’s Office, Ministry of the Army & Navy
    28 Jun 1939 - 31 Mar 1941: Judge, Supreme Military Tribunal
    31 Mar 1941 - 17 Apr 1941: Deputy Commander, Vardarska Division District


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68020#239332Verze : 0