Damjanovic, Despot

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Damjanovic, Despot

    Avatar
    Brigadni General Despot Damjanović (8 Aug 1883 - 6 Dec 1944)


    14 Aug 1936 - Aug 1937: Commander of Infantry, Osječka Division District
    6 Sep 1936: Promoted to Brigadni General
    Aug 1937 - 10 Oct 1938: Chief of Staff of the Air Force
    10 Oct 1938 - 5 Nov 1938: Chief of Operations, General Staff
    5 Nov 1938 - 10 Oct 1939: Deputy Commander, Osječka Division District
    10 Oct 1939 - Apr 1941: Deputy Commander, Jadranska Division District


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68027#239339Verze : 0