Damjanovic, Miodrag

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 767 příspěvků vloženo, 3266 editováno a 648 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Damjanovic, Miodrag

    Avatar
    Brigadni General Miodrag Damjanović (16 Jan 1893 - 1956)


    17 Apr 1936 - 1 Apr 1937: Deputy Chief of the Air Force General Staff
    1 Apr 1937 - 3 Nov 1938: Chief of the Air Force General Staff
    1 Dec 1937: Promoted to Brigadni General
    3 Nov 1938 - 28 Mar 1939: Chief of Operations, General Staff
    28 Mar 1939 - 3 Apr 1941: Chief of Staff, 3rd Army District
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Chief of Staff, 3rd Army Group


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68031#239343Verze : 0