Dimitrijevic, Vladislav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 715 příspěvků vloženo, 1876 editováno a 734 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Dimitrijevic, Vladislav

    Avatar
    Brigadni General Vladislav Dimitrijević (3 Sep 1889 - 1956)


    23 Aug 1938 - 10 Sep 1939: Chief of Section III, Ministry of the Army & Navy Adjutant’s Office
    6 Sep 1939: Promoted to Brigadni General
    10 Sep 1939 - 26 Jun 1940: Commander of Infantry, Dunavska Division District
    26 Jun 1940 - Apr 1941: Commander, VI Garrison Command


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68043#239355Verze : 0