Golubovic, Mihailo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 796 příspěvků vloženo, 2966 editováno a 440 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Golubovic, Mihailo

    Avatar
    Brigadni General Mihailo Golubović (28 Dec 1889 - 14 Apr 1941)


    10 Oct 1938 - 6 Sep 1939: Commander of Infantry, Moravska Division District
    1 Dec 1938: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1939 - 10 Jul 1940: Commander of Infantry, Dravska Division District
    10 Jul 1940: Retired
    3 Apr 1941 - 14 Apr 1941: Recalled; Commander of Infantry, Toplička Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68066#239378Verze : 0