Guzvic, Cedomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Guzvic, Cedomir

    Avatar
    Brigadni General Čedomir Gužvić (22 Aug 1888 - 1979)


    14 Aug 1936 - 1 Dec 1938: Commander of Infantry, Kosovska Division District
    6 Sep 1936: Promoted to Brigadni General
    1 Dec 1938 - 28 Mar 1939: President, Standing Infantry Commission
    28 Mar 1939 - 27 Mar 1941: Deputy Commandant, Military Academy
    27 Mar 1941 - 3 Apr 1941: Deputy Commander of the Royal Guard
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander of the Royal Guard


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68070#239382Verze : 0