Hadzi-Popovic, Ljubisa

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Hadzi-Popovic, Ljubisa

    Avatar
    Brigadni General Ljubiša Hadži-Popović (12 Jul 1884 - 1949)


    20 Mar 1939 - 10 Oct 1940: Commander, Traffic Command
    1 Apr 1939: Promoted to Brigadni General
    10 Oct 1940: Retired
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Recalled; Chief Engineer Officer, 7th Army


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68072#239384Verze : 0