Koh, Metod

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Koh, Metod

    Avatar
    Kontra-admiral Metod Koh (4 Sep 1874 - 25 Sep 1952)


    3 Nov 1918: Promoted to Kontra-admiral
    1918 - 23 Sep 1919: Commander of the Fleet
    23 Sep 1919 - 1 Sep 1920: Chief of the Navy Department, Ministry of the Army & Navy
    1 Sep 1920 - 1921: Unassigned
    1921 - 13 Nov 1925: Commander, I. Navy Coastal Command
    13 Nov 1925 - 11 Apr 1929: Commander, III. Navy Coastal Command


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68143#239550Verze : 0