Kuzmanovic, Vojislav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Kuzmanovic, Vojislav

    Avatar
    Divizijski General Vojislav Kuzmanović (27 Mar 1887 - 1960)


    6 Sep 1935: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1935 - 22 Apr 1938: Commander of Artillery, Savska Division District
    22 Apr 1938 - 12 Sep 1940: Commander of Artillery, Kosovska Division District
    12 Sep 1940 - 17 Apr 1941: Commandant of Boke Kotorske
    1 Dec 1940: Promoted to Divizijski General


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68169#239576Verze : 0