Langerholc, Otmar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Langerholc, Otmar

    Avatar
    Brigadni General Otmar Langerholc (10 Nov 1885 - ?)


    3 Nov 1938 - 6 Sep 1939: Commander, 3rd Infantry Regiment
    6 Sep 1939: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1939 - 31 Mar 1941: Commander of Infantry, Moravska Division District
    31 Mar 1941 - 17 Apr 1941: Judge, Supreme Military Tribunal


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68171#239579Verze : 0