Luteroti, Julije

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Luteroti, Julije

    Avatar
    Kontra-admiral Julije Luteroti (6 Jan 1884 - 1946)


    18 Apr 1934 - 14 Feb 1936: Chief of Coastal Defense Command
    14 Feb 1936 - 26 Sep 1936: Deputy Commander, Naval Squadron
    24 Sep 1936 - 8 Mar 1937: Chief of the Naval General Staff
    8 Mar 1937 - 26 Sep 1940: Deputy Commander of the Navy
    1 Dec 1937: Promoted to Kontra-admiral
    26 Sep 1940 - 3 Apr 1941: Acting Commander of the Navy
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Chief of the Naval General Staff


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68190#239598Verze : 0