Maksimovic, Vojin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 792 příspěvků vloženo, 2164 editováno a 1274 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Maksimovic, Vojin

    Avatar
    Divizijski General Vojin Maksimović (8 Dec 1876 - 1942)


    7 Dec 1928 - 12 Feb 1929: Attached to Zagreb Military District
    17 Dec 1928: Promoted to Brigadni General
    12 Feb 1929 - 15 Oct 1930: Instructor, Military Academy
    15 Oct 1930 - 12 Feb 1935: Commander, Zetska Division District
    9 Jan 1933: Promoted to Divizijski General
    12 Feb 1935 - 13 Nov 1940: Inspector of Territorial Defense


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68196#239604Verze : 0