Mariasevic, Vladimir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Mariasevic, Vladimir

    Avatar
    Kontra-admiral Vladimir Mariašević (19 Jun 1886 - ?)


    24 Sep 1932 - 18 Apr 1934: Chief of Operations, Naval General Staff
    18 Apr 1934 - 5 Oct 1935: Commandant, Naval Arsenal
    5 Oct 1935 - 14 Feb 1936: Commander of the Naval Squadron
    14 Feb 1936 - 26 Sep 1936: Deputy Chief of Navy Coastal Command
    26 Sep 1936 - 8 Mar 1937: Chief of Navy Coastal Command
    8 Mar 1937 - 15 Sep 1938: Chief of the Naval General Staff
    1 Dec 1937: Promoted to Kontra-admiral
    15 Sep 1938 - 17 Apr 1940: Chief of Navy Coastal Command


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68199#239607Verze : 0