Martincic, Miroslav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 564 příspěvků vloženo, 2117 editováno a 1803 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Martincic, Miroslav

    Avatar
    Brigadni General Miroslav Martinčić (23 Jul 1882 - 26 Feb 1944)


    31 Dec 1936 - 1 Dec 1938: Commander of Infantry, Šumadiska Division District
    3 Apr 1937: Promoted to Brigadni General
    1 Dec 1938 - 6 Mar 1939: Unassigned
    6 Mar 1939: Retired
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Recalled; Commander of Rear Areas, Dravska Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68209#239617Verze : 0