Mihailovic, Milos

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Mihailovic, Milos

    Avatar
    Divizijski General Miloš Mihailović (5 Jun 1872 - 3 Aug 1946)


    3 Nov 1918: Promoted to Divizijski General
    Jan 1919 - 1 Feb 1919: Commander, Yugoslavian Division
    1 Feb 1919 - 15 Sep 1921: Commander, Zetska Division District
    15 Sep 1921 - 15 Apr 1922: Chief of the Artillery-Technical Department , Ministry of the Army & Navy
    16 Jan 1922 - 30 Dec 1925: Inspector of Artillery
    30 Dec 1925 - 1928: Deputy Minister of the Army & Navy
    1928 - 11 Apr 1929: Inspector of Artillery


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68219#239627Verze : 0