Opacic, Miroslav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Opacic, Miroslav

    Avatar
    Brigadni General Miroslav D. Opačić (12 Jul 1888 - 1968)


    13 Feb 1939 - 23 Oct 1940: Deputy Chief of Fortifications Administration
    6 Sep 1940: Promoted to Brigadni General
    23 Oct 1940 - 13 Feb 1941: Chief of Traffic Command
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander of Engineers, 4th Army
    17 Apr 1941: Joined Armed Forces of Croatia
    17 Apr 1941 - 5 Aug 1941: Chief of Technical Troops, Croatian High Command
    5 Aug 1941 - 12 Jan 1944: Chief of Civil Defense, Croatia


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68315#239862Verze : 0