Pandurovic, Dragisa

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Pandurovic, Dragisa

    Avatar
    Divizijski General Dragiša Pandurović (30 Dec 1885 - 23 Jul 1951)


    26 Oct 1934 - 5 Nov 1937: Commander of Infantry, Zetska Division District
    31 Dec 1934: Promoted to Brigadni General
    5 Nov 1937 - 10 Oct 1938: Commandant, Reserve Infantry & Artillery Officers School
    10 Oct 1938 - 6 Sep 1939: Commander, Kosovska Division District
    6 Sep 1939 - 23 Oct 1940: Commander, Bregalnička Division District
    1 Dec 1939: Promoted to Divizijski General
    23 Oct 1940 - 3 Apr 1941: Commander, Dunavska Division District
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander, 32nd Triglavska Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68319#239867Verze : 0