Polic, Marijan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Polic, Marijan

    Avatar
    Vice-admiral Marijan Polič (5 May 1876 - 1958)


    19 Apr 1929 - 3 Oct 1931: Commander, II. Navy Coastal Command
    17 Dec 1930: Promoted to Kontra-admiral
    3 Oct 1931 - 6 Mar 1934: Commander, Navy Coastal Command
    6 Mar 1934 - 10 Mar 1936: Deputy Commander of the Navy
    1935: Promoted to Vice-admiral
    10 Mar 1936 - 17 Apr 1940: Commander of the Navy


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68357#239908Verze : 0