Putnikovic, Bozidar

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Putnikovic, Bozidar

    Avatar
    Brigadni General Božidar Putniković (17 Feb 1886 - 1941)


    11 Apr 1929 - 6 Sep 1935: Commandant, Engineer NCO School
    6 Sep 1935: Promoted to Brigadni General\
    6 Sep 1935 - 19 Aug 1940: Commander, Pioneer Command
    19 Aug 1940 - 20 Jan 1941: Deputy Commander, Moravska Division District
    20 Jan 1941 - 3 Apr 1941: Attached to the Inspectorate of Engineers
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander of Engineers, 3rd Army Group


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68377#239928Verze : 0