Radovic, Milorad

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Radovic, Milorad

    Avatar
    Divizijski General Milorad Radović (10 Dec 1888 - 1970)


    16 Mar 1934 - 16 Mar 1937: Adjutant to the King
    10 Mar 1936 - 16 Mar 1937: Simultaneously, Commander, Guards Infantry Regiment
    31 Dec 1936: Promoted to Brigadni General
    16 Mar 1937 - 26 Jun 1940: Military Attaché, England
    26 Jun 1940 - 30 Oct 1940: Deputy Commander of the Royal Guard
    20 Nov 1940 - 3 Apr 1941: Commander, Zetska Division District
    31 Dec 1940: Promoted to Divizijski General
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Military Representative, London
    17 Apr 1941 - Nov 1941: Chief of the Military Cabinet of General Simović


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68392#239943Verze : 0