Ristic, Milorad

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 661 příspěvků vloženo, 1835 editováno a 727 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Ristic, Milorad

    Avatar
    Divizijski General Milorad Ristić (7 Nov 1871 - 23 Sep 1956)


    5 May 1919 - 5 Apr 1920: Deputy Commander, Vrbaska Division District
    5 Apr 1920 - 19 Mar 1921: Deputy Commander, Vardarska Division District
    19 Mar 1921 - 15 Nov 1921: Deputy Commander, Vrbaska Division District
    15 Nov 1921 - 17 Sep 1923: Commander, Kosovska Division District
    5 Jan 1923: Promoted to Divizijski General
    17 Sep 1923 - 14 Feb 1924: Commander, Vardarska Division District
    14 Feb 1924 - 24 Oct 1927: Deputy Commander, 3rd Army District


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68406#239958Verze : 0