Stanojlovic, Cedomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Stanojlovic, Cedomir

    Avatar
    Divizijski General Čedomir Stanojlović (9 Mar 1885 - 27 Jul 1966)


    15 Feb 1935 - 6 Sep 1935: Commander, 26th Infantry Regiment
    6 Sep 1935: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1935 - 28 Jun 1937: Commander of Infantry, Bregalnička Division District
    28 Jun 1937 - 6 Sep 1939: Commander of Infantry, Dravska Division District
    6 Sep 1939 - 13 Nov 1940: Commander, Potiska Division District
    6 Sep 1940: Promoted to Divizijski General
    13 Nov 1940 - 3 Apr 1941: Deputy Inspector of Territorial Defense
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander, 38th Dravska Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68445#240000Verze : 0