Stosic, Antonije

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Stosic, Antonije

    Avatar
    Divizijski General Antonije Stošić (11 Jan 1882 - 1958)


    14 Nov 1934 - 6 Sep 1935: Commandant, Artillery Officers School
    31 Dec 1934: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1935 - 12 Jul 1938: Commander of Artillery, Zetska Division District
    12 Jul 1938 - 6 Sep 1939: Commander, Bosanska Division District
    6 Sep 1939: Promoted to Divizijski General
    6 Sep 1939 - 5 Jun 1940: Commander, Zetska Division District
    5 Jun 1940 - 3 Apr 1941: Deputy Commander, 5th Army District
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander, 9th Timočka Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68460#240016Verze : 0