Uzun-Mirkovic, Dragoljub

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Uzun-Mirkovic, Dragoljub

    Avatar
    Divizijski General Dragoljub Uzun-Mirković (13 Oct 1875 - 7 Mar 1941)


    5 Mar 1919 - 15 Nov 1921: Deputy Commander, Dunavska Division District
    ? 1919 - 15 Nov 1921: Commandant of Belgrade
    29 May 1921 - 15 Nov 1921: Acting Commander, Dunavska Division District
    15 Nov 1921 - 17 Sep 1923: Commander of the Gendarmerie
    5 Jan 1923: Promoted to Divizijski General
    17 Sep 1923 - 4 Dec 1928: Commander, Savska Division District
    4 Dec 1928 - 11 Dec 1928: Deputy Commander, 3rd Army District


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68545#240192Verze : 0