Prehľad predsedov vlád

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Prehľad predsedov vlád

    Avatar
    Predsedovia vlád:
    24.02. 1918 – 08.05. 1919 - Konstantin Päts
    08.05. 1919 – 11.11. 1919 – Otto Strandmann
    18.11. 1919 – 08.10. 1920 – Jaan Tõnisson
    26.10. 1920 – 04.01. 1921 – Ants Piip
    25.01. 1921 – 24.10. 1921 – Konstantin Päts
    21.11. 1922 – 04.06. 1923 – J. Kukk
    02.08. 1923 – 10.03. 1924 – Konstantin Päts
    26.03. 1924 – 16.12. 1924 – F. Akel
    16.12. 1924 – 25.11. 1925 – J. Jaakson
    15.12. 1925 – 22.11. 1927 – Jaan Teemant
    09.12. 1927 – 13.11. 1928 – Jaan Tõnisson
    04.12. 1928 – 02.07. 1929 – August Rei
    09.07. 1929 – 03.02. 1931 – Otto Strandmann
    12.02. 1931 – 29.01. 1932 – Konstantin Päts
    19.02. 1931 – 20.06. 1932 – Jaan Teemant
    19.07. 1932 – 03.10. 1932 – Kaarel Einbund (neskôr Eenpalu)
    07.11. 1932 – 26.04. 1933 – Konstantin Päts
    18.05. 1933 – 17.10. 1933 – Jaan Tõnisson
    07.11. 1932 – 24.04. 1938 – Konstantin Päts
    24.04. 1938 – 12.10. 1938 – Kaarel Eenpalu
    12.10. 1938 – 21.06. 1940 – Jüri Uluots



    Zdroj:
    DĚJINY POBALTSKÝCH ZEMÍ – Luboš Švec, Vladimír Macura, Pavel Štol, vydané roku 1996 ISBN 80-7106-154-9
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/68815#241526Verze : 0