27. pešia divízia

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

27. pešia divízia

27-ja pechotnaja divizija

    Avatar
    27-я пехотная дивизия


    Stav k 18.07. 1914


    Veliteľstvo:
    Vilno


    Nadriadený stupeň:
    3. armádny zbor Vilenského vojenského okruhu


    Velitelia:
    02.04. 1914 – 02.02. 1915 – generálporučík Adaridi, August Michailovič (Адариди Август-Карл-Михаил Михаилович)
    08.02. 1915 – 04.04. 1915 – generálporučík Džonson, Gerbert Georgijevič ? (Джонсон Герберт Георгиевич)
    04.04. 1915 – 18.02.1916 – generálmajor Asmus, Konstantin Vladimirovič (Асмус Константин Владимирович)
    19.03. 1916 – 18.04. 1917 – generálporučík Stavrovič, Nikolaj Grigorijevič (Ставрович Николай Григорьевич)
    od 18.04. 1917 – generálmajor Bonč-Bogdanovskij, Alexander Michajlovič (Бонч-Богдановский Александр Михаилович)


    Jednotky:
    1. brigáda
    - 105. orenburgský peší pluk
    - 106. ufimský peší pluk
    2. brigáda
    - 107. trojický peší pluk
    - 108. saratovský peší pluk
    27. delostrelecká brigáda


    Zdroje:
    www.grwar.ru
    home.comcast.net
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/69167#243270Verze : 0