31. pešia divízia [18??-1914]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

31. pešia divízia [18??-1914]

31-ja pekhotnaya diviziya

    Avatar
    31-я пехотная дивизия


    Stav k 18.07. 1914


    Nadriadený stupeň: 10. armádny zbor


    Veliteľstvo divízie: Charkov


    Zostava jednotiek:
    1. brigáda
    - 121. Penzenský peší pluk/ 121 Пензенский пехотный полк
    - 122. Tambovský peší pluk/ 122 Тамбовский пехотный полк
    2. brigáda
    - 123. Kozlovský peší pluk/ 123 Козловский пехотный полк
    - 124. Voronežský peší pluk/ 124 Воронежский пехотный полк
    31. delostrelecká brigáda


    Velitelia divízie:
    22.02. 1901 – 08.03. 1903 – generálporučík Kublickij, Pjotr Sofronovič
    k 01.07. 1903 – generálmajor Mau
    03.10. 1909 – 01.09. 1912 – generálporučík Bucholtz, Vladimir Jegorovič (Бухольц)
    1913 – generálporučík Protopopov
    24.10. 1915 – a po 01.01. 1916 – generálmajor Fedjaj, Leonid Vasiljevič


    Zdroje:
    http://www.regiment.ru/upr/B/2/pd/31.htm
    www.grwar.ru
    home.comcast.net
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/69311#243943Verze : 0