Vlastně o ničem ...

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Vlastně o ničem ...

pozdrav

Zdravím ostatní kolegy z VÁLKY.
    Delší dobu jsem o sobě nedal vědět, za což se omlouvám. Jsem nyní pracovně i osobně nějak více vytížen, takže mi na něco prostě již nezbývá čas. Dokonce mi uteklo i pár srazů, což je škoda. (Ten u nás doma musel být nakonec zrušen).
    Potřeboval jsem také trochu vypnout, což se mi podařilo týdenním lyžováním v Italských Alpách a nyní se mohu opět zapojit do práce.
    Mám teď zpracováno několik větších věcí (operace Market-garden, Barbarossa, bitva u Leyte a ve Filipínském moři aj...), takže to také nějak postupně začnu doplňovat. Samozřejmě do kroniky.
    Koukal jsem, že mi na prsou přibylo i několik nových metálů. Vlastně jsem nevěřil svým očím, co jich bylo. Za ocenění mé práce tedy děkuji. Jsem si vědom toho, že bych za kroniku ani žádné vyznamenání dostat nemusel, o to mám však větší radost.
    To je asi všechno. Válce zdar.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/69963#246300Verze : 0