České Lhotice

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
Vánoční srazy 9.12.2017 Praha a Karviná | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

České Lhotice

okr. Chrudim

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    České Lhotice Ceske Lhotice
    Originální název:
    Original Name:
    České Lhotice
    Další názvy:
    Other Names:
    Lhoticze, Lhotičky, Lhotice
    Nižší územní celek:
    Lower Administrative Area:
    okres Chrudim Chrudim District
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    49°50'48.974"N 15°46'40.200"E
    Místní části:
    Local Municipalities:
    České Lhotice, Hradiště
    První písemná zmínka:
    First Written Reference:
    1329
    Vojenské objekty:
    Military Objects:
    Památky:
    Historical Sights, Places of Interest:
    -
    Muzea:
    Museums:
    - -
    Osobnosti:
    Personalities:
    Dislokované jednotky:
    Garrisoned Units:
    Datum od
    Date from
    Datum do
    Date to
    Jednotka
    Unit
    Stát
    Country
    Průmyslové podniky:
    Industry:
    Vlajka:
    Banner:
    Znak:
    Coat of Arms:
    Poznámka:
    Note:
    k obci patří i osada Vedralka, která nemá status místní části -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.ceske-lhotice.cz/
    portal.gov.cz
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/70296#305069Verze : 0
    Avatar
    V katastru místní části Hradiště se nacházelo keltské oppidum.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/70296#305071Verze : 0