35. tanková brigáda [1941-1942]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

35. tanková brigáda [1941-1942]

35-ja tankovaja brigada

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    35. tanková brigáda -
    Originální název:
    Original Name:
    35-я танковая бригада
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.09.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    32. tankový pluk 5. jazdeckej divízie -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    17.11.1942
    Nástupce:
    Successor:
    10. gardová tanková brigáda -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:


    Dislokace:
    Deployed:


    Velitel:
    Commander:
    01.09.1941-15.10.1941 kapitán Gribačev, Alexandr Matvejevič
    16.11.1941-15.12.1941 plukovník Minajev, Vladimir Fjodorovič (zahynul 15.12.1941)
    16.01.1942-05.08.1942 major Burygin, Vladimir Grigorjevič
    06.08.1942-11.11.1942 major, podplukovník Burlyga, Andrej Romanovič
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:






    Čestný název:
    Honorary Name:


    Vyznamenání:
    Decorations:

    Poznámka:
    Note:
    K 02.09.1941 mala brigáda vo výzbroji 71 tankov typu:
    10x KV
    22x T-34
    13x Matilda Mk.II
    6x Valentine Mk.III
    20x T-60
    -
    Zdroje:
    Sources:
    http://tankfront.ru/ussr/tbr/tbr035.html
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/70895#249707Verze : 0