29. letecká brigáda [1938-1943]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

29. letecká brigáda [1938-1943]

29th Air Brigade / 29-я авиационная бригада

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    29. letecká brigáda 29th Air Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    29-я авиационная бригада
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.06.1938
    Předchůdce:
    Predecessor:
    125. letecká brigáda 125th Air Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    20.08.1943
    Nástupce:
    Successor:
    2. minová a torpédová letecká divize 2nd Air Division
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.06.1938-20.08.1943 Tichooceánské loďstvo 01.06.1938-20.08.1943 Pacific Fleet
    Dislokace:
    Deployed:
    01.06.1938-20.08.1943 Romanovka

    Velitel:
    Commander:
    01.06.1938-09.06.1940 Ostrjakov, Nikolaj Alexejevič (plukovník letectva)
    09.06.1940-DD.02.1941 Ostrjakov, Nikolaj Alexejevič (generálmajor letectva)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:






    Čestný název:
    Honorary Name:
    22.03.1943-20.08.1943 Letecká brigáda Nikolaje Alexejeviče Ostrjakova -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/72394#496472Verze : 3
    MOD