Obručník, Jan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Obručník, Jan

generál III. třídy / General of 3rd Rank Class

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Obručník Obručník
    Jméno:
    Given Name:
    Jan Jan
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Jan Obručník
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál III. třídy General of 3rd Rank Class
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    19.08.1889 ?
    19.08.1889 ?
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    01.07.1939-DD.04.1942 přednosta oddělení Generálního inspektorátu Vládního vojska
    00.04.1942-DD.05.1944 přednosta Styčného oddělení
    00.05.1944-15.10.1944 zástupce velitele Zasazeného generálního inspektorátu
    -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73067#347649Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Obručník Obručník
    Jméno:
    Given Name:
    Jan Jan
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Jan Obručník
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    00.09.1931-DD.10.1933 Náčelník štábu : 8. divise
    15.10.1935-DD.09.1937 Náčelník štábu : I. sbor
    31.10.1937-24.09.1938 Velitel : Pěší pluk 4
    00.05.1944-15.10.1944 Náčelník štábu : Zasazený generální inspektorát
    00.09.1931-DD.10.1933 Chief of Staff : 8th Division
    15.10.1935-DD.09.1937 Chief of Staff : 1st Corps
    31.10.1937-24.09.1938 Commander : 4th Infantry Regiment
    00.05.1944-15.10.1944 Chief of Staff : General Inspectorat
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73067#553040Verze : 0
    MOD