Zemské vojenské velitelství v Brně [1938-1939]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Zemské vojenské velitelství v Brně [1938-1939]

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Zemské vojenské velitelství v Brně Land Miliatry Command in Brno
    Originální název:
    Original Name:
    Zemské vojenské velitelství v Brně
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    14.10.1939
    Předchůdce:
    Predecessor:
    II. armáda 2nd Army
    Datum zániku:
    Disbanded:
    14.03.1939
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    14.10.1938-14.03.1939 Hlavní štáb branné moci
    14.10.1938-14.03.1939
    Dislokace:
    Deployed:
    14.10.1938-14.03.1939 Brno, kasárny /

    Velitel:
    Commander:
    14.10.1938-14.03.1939 Luža, Vojtěch (Divisní generál)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    14.10.1938-14.03.1939 III. sbor
    22.10.1938-14.03.1939 IV. sbor


    14.10.1938-31.07.1939 Sbor III
    14.10.1938-31.07.1939 Sbor IV
    14.10.1938-01.04.1939 Velitelství zemského dělostřelectva v Brně
    14.10.1938-31.07.1939 Rychlá divise 2
    14.10.1938-01.04.1939 Velitelství zemského letectva v Brně
    14.10.1938-14.03.1939 3rd Corps
    22.10.1938-14.03.1939 4th Corps


    14.10.1938-31.07.1939 Corps No. III
    14.10.1938-31.07.1939 Corps No. IV
    14.10.1938-01.04.1939
    14.10.1938-31.07.1939 Rapid Division No. 2
    14.10.1938-01.04.1939
    Čestný název:
    Honorary Name:


    Vyznamenání:
    Decorations:

    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    -
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73359#346736Verze : 2
    MOD