Brigáda útočné vozby [1935-1937]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Brigáda útočné vozby [1935-1937]

Armoured Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Brigáda útočné vozby Armoured Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    Brigáda útočné vozby
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    15.09.1935
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.10.1937
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    15.09.1935-01.10.1937 Hlavní štáb branné moci 15.09.1935-01.10.1937 Headquarters of the Armed Forces
    Dislokace:
    Deployed:
    15.09.1935-01.10.1937 Milovice, kasárny /

    Velitel:
    Commander:
    15.09.1935-05.03.1936 Pavlík, Antonín (plukovník pěchoty)
    05.03.1936-01.10.1937 Pavlík, Antonín (brigádní generál)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    -
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    15.09.1935-01.10.1937 Pluk útočné vozby 2
    15.09.1935-01.10.1937 Pluk útočné vozby 3
    15.10.1935-01.10.1937 Pluk útočné vozby 1


    15.09.1935-01.10.1937 2nd Armoured Regiment
    15.09.1935-01.10.1937 3rd Armoured Regiment
    15.10.1935-01.10.1937 1st Armoured Regiment



    Čestný název:
    Honorary Name:
    - -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73659#412781Verze : 3
    MOD