Velitelství dělostřelectva 3. divize [1921-1934]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Velitelství dělostřelectva 3. divize [1921-1934]

Artillerie-Führer III

    Avatar

    NĚMECKÁ REPUBLIKA ARTILLERIE-FÜHRER III
    VELITELSTVÍ DĚLOSTŘELECTVA 3. DIVIZE
    Datum vzniku 01.01.1921
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.10.1934
    Následovník
    Nadřízené velitelství 01.1921-10.1934 3. divize
    Dislokace 01.1921-10.1934 Berlin
    Velitelé dělostřelectva
    10.1931-10.1934 Kluge Günther von
    Podřízená tělesa 01.1921-10.1934 3. dělostřelecký pluk
    01.1921-10.1934 3. automobilní oddíl
    Literatura Tessin, Georg: Deutsche Verbände und Truppen 1919-1933. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1974.
    Tessin, Georg: Formationsgeschichte der Wehrmacht 1933-1939. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1959.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73713#261691Verze : 0
    MOD