Velitelství dělostřelectva 6. divize [1921-1934]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 0,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 564 příspěvků vloženo, 2117 editováno a 1803 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství dělostřelectva 6. divize [1921-1934]

Artillerie-Führer VI

    Avatar

    NĚMECKÁ REPUBLIKA ARTILLERIE-FÜHRER VI
    VELITELSTVÍ DĚLOSTŘELECTVA 6. DIVIZE
    Datum vzniku 01.01.1921
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.10.1934
    Následovník
    Nadřízené velitelství 01.1921-10.1934 6. divize
    Dislokace 01.1921-10.1934 Münster
    Velitelé dělostřelectva
    10.1932-10.1934 Schellbach Oskar
    Podřízená tělesa 01.1921-10.1934 6. dělostřelecký pluk
    01.1921-10.1934 6. automobilní oddíl
    Literatura Tessin, Georg: Deutsche Verbände und Truppen 1919-1933. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1974.
    Tessin, Georg: Formationsgeschichte der Wehrmacht 1933-1939. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1959.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73719#261698Verze : 0
    MOD