Velitelství dělostřelectva 7. divize [1921-1934]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 770 příspěvků vloženo, 3272 editováno a 649 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Velitelství dělostřelectva 7. divize [1921-1934]

Artillerie-Führer VII

    Avatar

    NĚMECKÁ REPUBLIKA ARTILLERIE-FÜHRER VII
    VELITELSTVÍ DĚLOSTŘELECTVA 7. DIVIZE
    Datum vzniku 01.01.1921
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.10.1934
    Následovník
    Nadřízené velitelství 01.1921-10.1934 7. divize
    Dislokace 01.1921-10.1934 München
    Velitelé dělostřelectva
    12.1931-10.1932 Curtze Heinrich
    10.1932-10.1934 Dollmann Friedrich
    Podřízená tělesa 01.1921-10.1934 7. dělostřelecký pluk
    01.1921-10.1934 7. automobilní oddíl
    Literatura Tessin, Georg: Deutsche Verbände und Truppen 1919-1933. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1974.
    Tessin, Georg: Formationsgeschichte der Wehrmacht 1933-1939. Boppard am Rhein, Harald Boldt Verlag 1959.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73722#261701Verze : 0
    MOD