Velitelství dělostřelectva 3. divise [1920-1921]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Velitelství dělostřelectva 3. divise [1920-1921]

3rd Division Artillery Command

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Velitelství dělostřelectva 3. divise 3rd Division Artillery Command
    Originální název:
    Original Name:
    Velitelství dělostřelectva 3. divise
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.06.1920
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.12.1921
    Nástupce:
    Successor:
    3. polní dělostřelecká brigáda 3rd Field Artillery Brigade
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.06.1920-01.12.1921 3. divise
    ---
    01.06.1920-01.07.1920 Zemský dělostřelecký inspektorát pro Čechy
    01.07.1920-01.12.1921 Velitelství zemského dělostřelectva pro Čechy
    01.06.1920-01.12.1921 3rd Division
    ---
    01.06.1920-01.07.1920 Land Artillery Inspectorate for Bohemia
    01.07.1920-01.12.1921 Land Artillery Command for Bohemia
    Dislokace:
    Deployed:
    01.06.1920-01.12.1921 Litoměřice, Velitelská budova

    Velitel:
    Commander:
    01.06.1920-01.12.1921 Hamada, Ludvík (plukovník dělostřelectva)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    -
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:





    Čestný název:
    Honorary Name:
    - -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73966#501884Verze : 2
    MOD