25. lehká dělostřelecká brigáda [1920-1925]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

25. lehká dělostřelecká brigáda [1920-1925]

25th Light Artillery Brigade

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    25. lehká dělostřelecká brigáda 25th Light Artillery Brigade
    Originální název:
    Original Name:
    25. lehká dělostřelecká brigáda
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.10.1920
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    15.02.1925
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.10.1920-15.02.1925 Velitelství zemského dělostřelectva pro Čechy 01.10.1920-15.02.1925 Land Artillery Command for Bohemia
    Dislokace:
    Deployed:
    01.10.1920-00.10.1921 Josefov, Velitelská budova /
    00.10.1921-00.01.1923 Jičín, kasárny /
    00.01.1923-00.09.1924 Stříbro, Dělostřelecké kasárny /
    00.09.1924-15.02.1925 Josefov, Velitelská budova /
    Velitel:
    Commander:
    01.10.1920-15.02.1925 Všetička, Bohuslav (plukovník dělostřelectva)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    -
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    01.10.1920-01.01.1923 Horský dělostřelecký pluk 205
    01.01.1923-01.08.1924 Dělostřelecký pluk 205


    01.10.1920-01.01.1923 205th Mountain Artillery Regiment
    01.01.1923-01.08.1924 205th Artillery Regiment



    Čestný název:
    Honorary Name:
    - -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé (1920-1938). Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/73990#530659Verze : 1
    MOD