Okrskové velitelství Praha [1936-1938]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Okrskové velitelství Praha [1936-1938]

District Command Prague

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Okrskové velitelství Praha District Command Prague
    Originální název:
    Original Name:
    Okrskové velitelství Praha
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    30.09.1936
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.01.1938
    Nástupce:
    Successor:
    Posádkové velitelství Velká Praha Garrison Command Great Prague
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    30.009.1936-01.01.1938 I. sbor 30.09.1936-01.01.1938 1st Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    30.09.1936-01.01.1938 Praha, Kasárny Jiřího z Poděbrad
    Velitel:
    Commander:
    30.09.1936-01.01.1938 Fabian, František (plukovník generálního štábu)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    - -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé (1920-1938). Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74051#530657Verze : 0
    MOD