Posádkové velitelství Plzeň [1938-1938]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Posádkové velitelství Plzeň [1938-1938]

Crew Headquarters of Pilsen

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Posádkové velitelství Plzeň Crew Headquarters of Pilsen
    Originální název:
    Original Name:
    Posádkové velitelství Plzeň
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1938
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Okrskové velitelství Plzeň Headquarters of the District of Pilsen
    Datum zániku:
    Disbanded:
    24.09.1938
    Nástupce:
    Successor:
    Mobilisační těleso 142 142nd Mobilisation Formation
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1938-24.09.1938 I. sbor 01.01.1938-24.09.1938 1st Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1938-24.09.1938 Plzeň, Velitelská budova
    Velitel:
    Commander:
    01.01.1938-22.01.1938 Dvořák, Bohumil (plukovník generálního štábu)
    22.01.1938-15.09.1938 Dvořák, Bohumil (brigádní generál)
    15.09.1938-24.09.1938 Konečný, Jaroslav (plukovník generálního štábu)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    01.01.1938-15.09.1938 Navrátil, Jindřich (major generálního štábu)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:





    Čestný název:
    Honorary Name:
    - -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé (1920-1938). Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74053#497509Verze : 2
    MOD