Posádkové velitelství Brno [1938-1938]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Posádkové velitelství Brno [1938-1938]

Garrison Command Brno

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Posádkové velitelství Brno Garrison Command Brno
    Originální název:
    Original Name:
    Posádkové velitelství Brno
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.01.1938
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Okrskové velitelství Brno District Command Brno
    Datum zániku:
    Disbanded:
    24.09.1938
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.01.1938-24.09.1938 III. sbor 01.01.1938-24.09.1938 3rd Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    01.01.1938-24.09.1938 Brno, Budova divisního velitelství
    Velitel:
    Commander:
    01.01.1938-15.09.1938 Červinka, Jaroslav (brigádní generál)
    15.09.1938-24.09.1938 Kudrna, Miloš (brigádní generál)
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:

    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:






    Čestný název:
    Honorary Name:
    -
    -
    Vyznamenání:
    Decorations:
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Fidler, Jiří - Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé (1920-1938). Praha, Libri 2006.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74054#530658Verze : 0
    MOD