46. skupina RAF [1972-1976]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 85.000,- Kč Chci přispět
Vánoční srazy 9.12.2017 Praha a Karviná | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

46. skupina RAF [1972-1976]

No. 46 Group RAF

    Avatar

    SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ NO 46 (STRATEGIC SUPPORT) GROUP
    46. SKUPINA STRATEGICKÉ PODPORY
    Datum vzniku 01.09.1972
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.01.1976
    Následovník sloučena s 38. skupinou
    Nadřízené velitelství 01.09.1972 - 01.01.1976 Velitelství útočného letectva
    Dislokace
    Velitelé 01.09.1972 - 02.01.1973 AM Sir Harry Burton
    03.01.1973 - 06.12.1973 AM Sir Denis Crowley-Milling
    07.12.1973 - 02.10.1974 AM Sir Neil Cameron
    03.10.1974 - 01.01.1976 AVM N. E. Hoad
    Podřízená velitelství
    Podřízená tělesa
    Literatura http://www.rafweb.org/Grp04.htm
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74752#274956Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Znak No 46 (Strategic Support) Group/ 46. skupiny strategické podpory

    http://www.rafweb.org/Grp04.htm
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74752#274911Verze : 0
    MOD