Velitelství záloh [1946-1950]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Velitelství záloh [1946-1950]

Reserve Command

    Avatar

    SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ RESERVE COMMAND
    VELITELSTVÍ ZÁLOH
    Datum vzniku 01.05.1946
    Předchůdce ---
    Datum zániku 01.08.1950
    Následovník přejmenováno na Domácí velitelství
    Nadřízené velitelství
    Dislokace 01.05.1946 - 01.08.1950 Wantage Hall, Reading University, Reading, Berkshire
    Velitelé 01.05.1946 - 19.05.1946 A/Cdr E. D. Davies (dočasný)
    20.05.1946 - 30.09.1946 AM Sir Alan Lees
    01.10.1946 - 01.08.1950 AM Sir Robert Foster
    Podřízená velitelství 02.05.1946 - 01.08.1950 61. skupina
    15.05.1946 - 01.08.1950 62. skupina
    02.05.1946 - 01.08.1950 63. skupina
    02.05.1946 - 01.08.1950 64. skupina
    02.05.1946 - 01.08.1950 65. skupina
    02.05.1946 - 01.08.1950 66. skupina
    Podřízená tělesa
    Literatura http://www.rafweb.org/Cmd_H3A.htm
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74785#275058Verze : 0
    MOD
    Avatar
    Znak Velitelství záloh

    http://www.rafweb.org/Cmd_H3A.htm
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/74785#275059Verze : 0
    MOD