Dělostřelecký pluk 31 [1941-1943]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Dělostřelecký pluk 31 [1941-1943]

31st Artillery Regiment / Delostrelecký pluk 31

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Dělostřelecký pluk 31 31st Artillery Regiment
    Originální název:
    Original Name:
    Delostrelecký pluk 31
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    26.07.1941
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    16.10.1943
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    25.07.1941-07.04.1942 Zajišťovací divise
    07.04.1942-24.06.1942 XVII. armádní sbor
    24.06.1942-28.07.1942 Vyšší dělostřelecké velitelství 310
    28.07.1942-16.10.1943 Rychlá divise
    25.07.1941-01.08.1943 Assurance Division
    07.04.1942-24.06.1942 XVII Army Corps
    24.06.1942-28.07.1942 310th Higher Artillery Command
    28.07.1942-16.10.1943 Rapid Division
    Dislokace:
    Deployed:
    26.07.1941-01.08.1943 východoevropské válčiště
    26.07.1941-01.08.1941 Stryj, ? /
    01.08.1941-01.09.RRRR Drogobyč, ? /
    01.09.1941-05.09.1941 presun /
    05.09.1941-06.10.1941 Starokonstantinov, ? /
    06.10.1941-01.02.1942 Žitomir, ? /
    01.02.1942-15.03.1942 presun /
    15.03.1942-19.03.1942 Charkov, ? /
    19.03.1942-06.04.1942 Veseloje, ? /
    06.04.1942-29.05.1942 Ternovaja, ? /
    29.05.1942-15.07.1942 Pesočina, ? /
    15.07.1942-28.07.1942 presun /
    28.07.1942-30.07.1942 Uspenskaja, ? /
    30.07.1942-01.09.1942 Taganrog, ? /
    01.09.1942-14.09.1942 presun /
    14.09.1942-22.09.1942 Veliko - Večnoje, ? /

    Velitel:
    Commander:
    26.07.1941-10.05.1942 Pichl, Karol (Podplukovník)
    10.05.1942-04.01.1943 Dotzauer, Quido (Plukovník)
    04.01.1943-16.10.1943 Vogl, Jozef (Podplukovník)
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    25.07.1941-16.10.1943 Dělostřelecký oddíl I/31
    25.07.1941-16.10.1943 Dělostřelecký oddíl II/31



    25.07.1941-16.10.1943 1st Artillery Battalion
    25.07.1941-16.10.1943 2nd Artillery Battalion



    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    Cséfalvay, František: Vojenské dějiny Slovenska 5 (1939–1945). Bratislava, Magnet-press 2008.
    Mičianik, Pavel: Slovenská armáda v ťažení proti Sovietskému zväzu (1941–1944). Zv. 1. Banská Bystrica, Dali-BB 2007.
    Mičianik, Pavel: Slovenská armáda v ťažení proti Sovietskému zväzu (1941–1944). Zv. 2. Banská Bystrica, Dali-BB 2008.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/75036#528278Verze : 5
    MOD